NEO CHLOR

Środki myjące i dezynfekcyjne - Przemysł, Rolnictwo, Gospodarstwo domowe

NEO CHLOR

NOWOŚĆ w ofercie GLOB-CHEM. Alkaliczny koncentrat do mycia. Doskonale przygotowuje powierzchnie do procesu dezynfekcji dzięki czemu preparaty dezynfekcyjne działają bez obciążenia.

NEO CHLOR został zaprojektowany dla profesjonalistów w weterynarii, przetwórstwie spożywczym
i wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom higieniczno-sanitarny.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • odspaja brud,
  • odtłuszcza,
  • dobrze się pieni.

SKŁAD CHEMICZNY:

5%-15% związki wybielające na bazie chloru (podchloryn sodu 9%), wodorotlenki: sodu i potasu, metakrzemian sodu, < 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, stabilizatory.
 

DAWKOWANIE:

W zależności od stopnia zabrudzeń zalecamy stosowanie roztworu od 2 do 5%.

Produkt można aplikować poprzez opryskiwacze oraz urządzenia myjące wysokociśnieniowe zimnowodne, a także poprzez urządzenia spieniające.

ZASTOSOWANIE:

Preparat NEO CHLOR można stosować w szeroko pojętej weterynarii, przetwórstwie spożywczym, w produkcji ogrodniczej i pieczarkarstwie. Można również używać preparatu w pomieszczeniach użyteczności publicznej jako ochrona przed rozwojem drobnoustrojów chorobotwórczych. Procesowi mycia z użyciem NEO CHLORU poddaje się między innymi posadzki, ściany, a także wszystkie powierzchnie kontaktujące się i nie kontaktujące się z żywnością.

UWAGA!

 

Produkt NEO CHLOR nie powinien być stosowany na powierzchnie z aluminium, cynku i cyny. Nie wskazane jest stosowanie preparatu na powierzchnie gorące. Po zastosowaniu na powierzchnie kontaktujące się z żywnością preparat należy dokładnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

WSZYSTKIE PRODUKTY MYJĄCE FIRMY GLOB-CHEM

Czysta Linia Forte
Czysta Skrzynka
Farm Cleaner A
Farm Cleaner C
Farm cleaner s
Intens Alfa
Intens Clean
Intens Kappa
Intens Neutra
Optim Zasadowy